LeBron James, oğlunun ona 'çöp' demesi üzerine kendisinin 'KEÇİ' olduğunu söyledi

Badem

Member
LeBron James çöp değil.

Emmiyor.

Lakers süperstarı bu noktaları kanıtladı ve bunlardan bazılarını, en küçük oğlu Bryce'ın Perşembe günü Instagram hikayelerinde paylaştığı bir dizi videoyla kanıtladı.

Klipler, James'in her iki oğluyla birlikte geceleri basket attığını gösteriyor; Bronny, 19 yaşında, NBA seçmelerine katılacak ve NCAA transfer portalına girecek ancak yine de USC'deki ikinci sezonu için geri dönebilecek; ve ailenin Brentwood'daki evinin garaj yolunda Sierra Canyon'da oynayan 16 yaşındaki lise öğrencisi Bryce.

İlk iki videoda James, Bryce'ın kamera arkasından iyi huylu saçma konuşmalar yaptığı uzun mesafeli çekimler yapmaya çalışırken gösteriliyor.

James sarsılmamıştı.

“Seni çöp!” Bryce atıştan önce bağırdı.

Swish.

Sierra Canyon'dan Bryce James, 16 Ocak 2023'te Springfield, Massachusetts'te Christopher Columbus'a karşı ikinci yarıdan önce ısınıyor.

(Gregory Payan / Associated Press)

“İğrençsin!” Daha sonra Bryce denedi.

Swish.

Bryce başka bir atıştan önce “İçeri girmiyor” dedi.

Swish.

James bundan sonra cevap verdi: “Ben [the] KEÇİ, kardeşim. KEÇİ! Sen neden bahsediyorsun, benimle oynamayı bırak.”

Daha sonra bir atış daha yaptı.

Swish.

“Benimle oynamayı bırak dostum!” 6.926 denemede (tüm zamanların beşincisi) 2.410 kariyer üçlük atışı (tüm zamanların sekizincisi) yapan NBA'in tüm zamanların en skorer ismi James güldü. “Ben de bunu yapıyorum dostum.”

Bir sonraki videoda kameranın arkasında James vardı ve Bryce da aynı mesafeden deneme yapıyordu – ve pek şansı yoktu, bu da babasını ve erkek kardeşini eğlendiriyordu. Şutlarından biri potanın arka tarafından yüksekten sekerek kaleye gitti ama ne James ne de Bryce etkilenmedi.

James, “Bu çok fazla çemberdi şampiyon,” dedi.

Ancak bu sezon Sierra Canyon takımında yedek kulübesinde sergilenen Bryce'ın iyi bir üç sayılık atışı var. Son klip, uzak mesafeden bir tane daha attığını gösteriyor.

Bryce sırtı potaya dönük olarak eve doğru yürürken, top arkalıktan sekerek potanın içinden geçerken, “Şut at,” yorumunu yaptı.

Her şey çok eğlenceliydi – ve videolardaki tüm kahkahalara ve esprilere bakılırsa, üçü de James'in evinde sıradan bir gece olduğunu hayal edebileceğimiz bir geceden çok keyif aldılar.